Oprogramowanie do zarządzania drukarnią

Przedstawiamy państwu kompleksowe oprogramowanie dla poligrafii. System dla drukarni daje możliwość dokładnego zarządzania sprzedażą oraz produkcją w Państwa firmie. Kalkulator kosztów i cen oparty jest o procesy wewnętrzne zachodzące na produkcji. Udostępniając klientom system do zamówień w drukarni internetowej, otwierają państwo nowy kanał sprzedaży web to print. Zapraszamy na stronę internetową MasterApps.

Drukarnia-Online24 - Zaawansowany i Jednocześnie Prosty Kalkulator

Zaawansowany kalkulator produktów poligraficznych pozwala zaoszczędzić wiele czasu, w stosunku do ręcznego obliczania cen.
Jest on tak prosty, że nawet Twoi klieci mogą bez przeszkód złożyć zamówienie, znając koszt zamówienia od razu po wybraniu interesującej ich opcji opcji.

Drukarnia-Online24 - Dokładky Wgląd w Zamówienia

Dzięki historii zamówień Twoi klienci dokładnie sprawdzą zamówienie, a proces jego produkcji produkcji zostanie uproszczony.
Moduł kontroli produkcji pozwoli sprawdzić czas wykonywanych zadań, a automatyczny preflight ograniczny do minimum wkład człowieka w proces przygotowania do druku.

Drukarnia-Online24 - Logowanie Jako Gość

Klienci mogą składać zamówienia zarówno jako zarejestrowany użytkownik, jak i Gość. Dzięki temu Twój klient może wykonać okazyjne zamówienie w ekpsresowym tempie.

Drukarnia-Online24 - Wygląd „Uszyty Na Miarę”

Wygląd strony internetowej może być dowolnie dostosowany. Zmienimy go według Twoich zaleceń. Jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.

Od 10 lat dynamicznie rozwijamy się w branży IT oraz e-commerce, a od 6 lat konsekwentnie realizujemy projekt najlepszego systemu web-to-print. Dzięki naszym klientom stworzyliśmy rozwiązanie idealne do zastosowania w poligrafii. Mnogość opcji, a zarazem prostota obsługi to cechy, które towarzyszą na każdym kroku projektowania tej aplikacji.
Jeżeli uważasz, że możesz nas czymś zaskoczyć, to serdecznie zapraszamy do stawiania nam kolejnych poligraficznych wyzwań.

Wersja demonstracyjna programu masterapps.pl. Zamówienia NIE SĄ realizowane.

. . . . .

Powered by MasterApps